Без сім’ї і свого роду – немає нації, народу

15 травня центральна дитяча бібліотека


   Навесні багато свят, причому, не тільки професійних, але й загальнолюдських - близьких всім і кожному. До таких свят відноситься Міжнародний День сім'ї, який встановлено Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня (резолюція A/RES/47/237 від 20.09.1993 р.).

    Цього дня є чудовий привід, щоб сказати своїм близьким прості й водночас найважливіші слова – "Я люблю і ціную тебе, це щастя, що ми – сім'я!"

 

    З нагоди Міжнародного дня сімї в Центральній дитячій бібліотеці відбулось чергове засідання клубу для дошкільників "Розвивайко" на тему "Мама, Тато, Я - дружна сімя", в рамках якого консультацію для батьків "Батьківство, як основа росту. Умій спілкуватись" провела представник міжнародної організації "Familyinternational" USA (інтеграція в новітні технології на Україні та з Україною) Наталія Несторівна Кузів. З оглядом новинок  літератури "Вчимось бути батьками" виступила бібліотекар Бойко Тетяна. Бібліограф Галина Лойко ознайомила молодих батьків  з вебліографічним списком  " Секрети родинного виховання".

Маленькі члени клубу "Розвивайко" виготовляли для своїх любих матусь вітальні листівки, оздоблюючи їх кольоровим піском та разом з батьками створювали родинні обереги.