День прапора та 29-та річниця з Дня Незалежності України...

Центральна дитяча бібліотека 20 серпня 2020


23-24 го серпня країна відзначає найбільше національне свято нашої державності – це  День Прапора та День Незалежності України.

Одним із найважливіших елементів процесу становлення української державності стало визначення національної символіки, як невід’ємної ознаки незалежності. Державними символами України є Державний Прапор України, Герб України та Державний  Гімн України.

Український прапор – це символ пшениці в степах під блакитною аркою неба, який уособлює споконвічне прагнення народу до миру, праці, краси та багатства рідної землі.

Упродовж історичного розвитку жовто-блакитний прапор був символом боротьби за національні й соціальні права українського народу і за часів незалежності став Державним Прапором України.

Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

На відзнаку Дня Державного Прапора України та з нагоди Дня Незалежності України в Центральній дитячій бібліотеці підготовлено книжкову - виставку "Україна в нас єдина - бережи її дитино". Виставка містить

видання, які висвітлюють розвиток української нації та державності, формування національної ідеї, розбудову незалежної, демократичної Української держави, боротьбу за збереження національної культури і української мови, історію українського національного прапора. Читачі Центральної дитячої бібліотеки по-своїму відчувають це свято Незалежності  та Державного Прапора України і відтворили це на мольберті вдома під час канікул.

Усюди є небо і зорі скрізь сяють,

І квіти усюди ростуть…

Та тільки одну Батьківщину ми маєм -

 її Україною звуть.