Бестселери The New York Times

ЦМБ 7 травня 2020


«До зустрічі з тобою», Джоджо Мойєс,

Історія про кохання наперекір усім перешкодам. Про надію, яка може витримати будь-які удари долі.
Луїза знає, скільки кроків від автобусної зупинки до її будинку. Вона знає, що їй дуже подобається робота в кафе і що, скоріше за все, вона не любить свого бойфренда Патрика. Але Лу не знає, що ось-ось втратить свою роботу і що скоро їй знадобляться всі сили, щоб подолати труднощі, які раптово на неї звалилися.
Вілл знає, що мотоцикліст, який його збив, позбавив його бажання жити. І він точно знає, що треба зробити, щоб покласти край усьому цьому. Але він не знає, що Лу скоро увірветься в його світ. Вони обидва не знають, що назавжди змінять життя один одного.

«Соловей», Крістін Генна,

Роман Крістін Генни «Соловей» – один із головних читацьких фаворитів 2015 року. Авторка популярних жіночих романів вийшла за жанрові рамки й написала глибоку, щемливу книгу.
Франція охоплена вогнем Другої світової. В’янн Моріак — сільська вчителька, яка, провівши на війну свого чоловіка, змушена щодня докладати неймовірних зусиль, аби врятувати свою родину: виживати без їжі й грошей, ділити дах із ворогом і пережити нелюдські страждання.
Її вісімнадцятирічна сестра Ізабель приєднується до партизанського руху спротиву. Поки тисячі французів, скорившись ворогові, намагаються пристосуватися до сумних обставин, дівчина, на яку полює Вермахт і СС, стає невловимим провідником, що рятує десятки військових пілотів, переправляючи їх таємним маршрутом через Піренеї. В’янн та Ізабель дуже різні, і на цій війні — у кожної з них свій шлях і свій подвиг.

«Елеанор і Парк», Рейнбоу Ровелл,

Парк відчуває себе аутсайдером серед однолітків. У шкільному автобусі він встромляє навушники глибше в вуха, включає на повну гучність «нову хвилю» і з головою поринає в комікси. Однак коли в автобусі з’являється Елеанор, з обв’язаними навколо зап’ясть хустками, в чоловічій сорочці і безформних джинсах, Парк розуміє, що не так вже все у нього і погано.
Вони їдуть в школу і зі школи на одному сидінні, але вперто ігнорують один одного. До тих пір, поки Парк не помічає: Елеанор теж читає комікси, заглядаючи йому через плече …
Ця книжка — історія пронизливого кохання двох підлітків-аутсайдерів, яка в підсумку стає хронікою подолання життєвих труднощів.

«Диво в Берліні. Як дев’ять веслярів поставили нацистів на коліна», Деніел Джеймс Браун, «Наш формат»

«Диво в Берліні» — дві майстерно зшиті сюжетні лінії, написані талановитим оповідачем. Перша розповідає про американських хлопців, які в часи Великої депресії відвойовують своє право на гідне майбутнє. Друга сюжетна лінія переносить нас до Німеччини, де Гітлер вже готується розпочати війну.
Перш ніж розв’язати війну, він хоче приспати ворога: показати, що Німеччина гостинна, вільна й мирна держава. Керівництво країни вирішує провести Олімпійські ігри-1936. У складі збірної США з веслування туди потрапляють наші герої. Книга, написана на основі реальних подій.