Дискусійна платформа

Бібліотека-філія №5 для дорослих 18 лютого 2020


Дискусійна платформа для осіб що відповідають за правове виховання у містах, районах, ОТГ відбулася сьогодні в ЕКО-бібліотеці.Тема дискусії:"Різнобічні засоби виховання учнів у контексті громадянської освіти Нової української школи". Організували та провели соціальні партнери бібліотеки Оксана Жизномірська кандидат психологічних наук та Оксана Сесик методист центруу виховної роботи ТОКІППО.

Про співпрацю школи й бібліотеки як один із дієвих засобів виховання дітей та учнівської молоді розповіла  Надія Данчевська - завідувачка бібліотекою та Марія Гаврон - бібліотекар Тернопільського ліцею №21- спеціалізована мистецька школа ім.І.Герети.Прозвучала патріотична поезія та пісня у виконанні учнів та їх наставників:  Гаврилюк О.В., Крут О.В., Каспрук Н.Г.- викладачі мистецьких дисциплін Тернопільського ліцею №21- спеціалізована мистецька школа ім.І.Герети , учнів:Герлиця Ліля, Матвеєва Олександра, Шамрик Надія, Космина Анастасія.

Майстер - клас із виготовлення виробу у техніці "скрапбукінг"  провела Христина Дрозд - соціальний партнер бібліотеки - філії №5 для дорослих.

Гостею дискусійної платформи була тернопільська поетеса Олександра Кара.