Підготовка до Дня Святого Миколая Чудотворця ...

Центральна дитяча бібліотека 12 грудня 2019


19 грудня вся Україна святкує День Святого Миколая Чудотворця. День Святого Миколая ще не настав, а підготовка до одного з найулюбленіших свят уже розпочалась. Діти завжди з нетерпінням чекають це свято, бо вірять, що справедливий Миколай за хороші вчинки принесе нагороду.

Сьогодні, напередодні свята у Центральній дитячій бібліотеці, бібліотекарі провели майстер-клас  зі школярами 2-го Г класу навчально - виховного комплексу ЗОШ №-9 економічного ліцею  І-ІІІ ступенів ім. Іванни Блажкевич.  Виготовлення Миколайчика з кольорового паперу у стилі орігамі.

Секретами створення іграшки із паперу в стилі орегамі, поділилась  з читачами бібліотекар Макара Ірина, яка розказала про техніку виконання . Процес і результат неодмінно сподобався учням і вчителям! Ірина Сергіївна отримала  подяку від адміністрації та педагогічного колективу школи, а також і від  батьківського комітету, підписана і закріплена печаткою директором школи  Рибаком Г. В. За вагомий внесок у вихованні дітей, популяризацію національної дитячої літератури й проведення майстер - класів, нагородили грамотою і колектив Тернопільської Центральної дитячої бібліотеки.

Майстер - клас пройшов у невимушеній приємній атмосфері, зарядивши всіх присутніх передсвятковим настроєм.