Спочатку було слово

Бібліотека-філія №5 для дорослих 13 листопада 2019


День української мови та писемності став офіційним святом у 1997 році. Відтоді ми щорічно відзначаємо його 9 листопада.Історія його древня, як і сама українська мова. Дата Дня української мови та писемності припадає на православне свято - день вшанування преподобного Нестора - літописця. Адже дослідники вважають, що саме з його праці починається писемна українська мова.

Сьогодні в нашій бібліотеці відбулося літературно - мистецьке свято " До рідного слова торкнися". В якому взяли участь учні Тернопільського ліцею №21  - спеціалізованої мистецької школи ім. І.Герети , та студенти технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя. Надія Данчевська - завідувачка бібліотеки розповіла про історію  винекнення Дня української мови та писемності.

Під керівництвом  вчителя Руслани Яшкін , бібліотекаря школи Марії Гаврон  учні 5 - 9 класів підготували та провели літературну сторінку, а музичну композицію представили з своїми вихованцями викладачі - Олена Гаврилюк і Назар Каспрук  та концертмейстер Оксана Крут.

Завершила свято Оксана Сесик - методист центру виховної роботи,захисту прав дитини та громадянської освіти виступом "О слово рідне, хто без тебе я ? Виховання патріотичних почуттів засобами мови."