Крос- знайка " Подорож країною прав"

Бібліотека-філія №3 для дітей 26 червня


Головний закон нашої країни — Конституція.

Слово „конституція” у перекладі з латинської мови означає «устрій», «установлення». Конституція України прийнята 28 червня 1996 року. Цей документ є визначальним для всього українського народу. У статях Конституції

сформульовані права та обов’язки громадян України.

Розділ про права людини – один із найважливіших у Конституції України.

      Ми – громадяни України, і у нас є не тільки права на життя, житло, харчування, медичну допомогу, освіту, відпочинок а й обов’язки перед Вітчизною, своїм народом, іншими людьми, перед своїми рідними й близькими. Головний обов’язок – поважати права інших!!! А іще в Конституції України записані такі обов’язки: піклуватися батькам про дітей, а дорослим дітям – про непрацездатних батьків, захищати Вітчизну, охороняти природу, платити податки. Всіх людей можна поділити на дві категорії – це дорослі і діти. Дорослим завжди легше відстоювати і захищати свої права, а дітям набагато важче.

        Ось тому з метою захисту прав дітей у бібліотеці пройшов  Крос - знайка

«Подорож  країною  прав», де  діти 2-6 класів зустрілися  з провідним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Вікторією Рейдою, яка ознайомила з головним законом нашої країни — Конституцією, його основними  розділами, а  також розказала про  права  дитини і їх обов’язки  з  переглядом  мультфільму « Мандрівка  країною  права».

Бібліотекар Іванська  Л.В. провела  веселу  вікторину  про  Україну.