Любов Відута з презентацією книги «Ловці думок»

Бібліотека-філія №3 для дітей


Сьогодні, 23  квітня, світ  відзначає Всесвітній  день  книги та  авторського  права – свято  авторів, видавців, критиків, бібліотекарів, читачів і  всіх –всіх, хто   пов'язаний  з  книгою.

І сьогодні у  день  свята у  бібліотеку –філію №3 для  дітей   у  гості завітала  львівська письменниця  Любов  Відута, яка  зустрілася з учнями  7-А кл. ЗОШ №10.

 Діти  уважно слухали, адже такі цікаві подробиці про книжку можна почути тільки від письменника: як народжується вірш, як художники роблять для майбутньої книжки ілюстрації, які процеси відбуваються з папером у друкарні, допоки він стане книжкою. Всі ці розповіді письменниця супроводжувала читанням віршів, загадок та математичних задачок, що заховані у віршах Любові Відутої. Діти рахували букви і вірші, книжки і роки. І в цьому захоплюючому змаганні дітлахи виявилися кмітливими та уважними, подарували письменниці посмішки та гарний настрій.

Допитливі читачі задавали безліч запитань, перетворивши зустріч у цікаве спілкування.Вони дізналися, що Любов Відута почала писати вірші з раннього дитинства. Такою віршованою мовою вона спілкувалася зі своєю мамою. Віршовані рядки завжди жили з нею. Проте друкуватися вона почала недавно, і вже видала біля  30 книг для дітей. Ще є багато задумок, які письменниця збирається втілювати в життя.

Любов Відута презентувала свої попередні збірки й нову книжку, яка щойно вийшла у читацький світ – « Ловці  думок».Про кожну збірку авторка розповіла щось цікаве і запросила читачів у світ своїх творів, в яких живе добро, радість і щастя.Зустріч непомітно добігла кінця.

Читачі та бібліотекарі подякували за гарну зустріч та побажали, щоб усі творчі задуми письменниці втілювалися у книжки.