"Почуй мене серцем"

27 березня Центральна міська бібліотека


Захід із такою назвою відбувся у Центральній міській бібліотеці. Присутні мали змогу відчути себе у незвичній ролі. Одягнувши пов’язки на очі  вони на кілька хвилин поринули у світ, в якому живуть незрячі люди. Як воно жити у світі де панує суцільна темрява, малювати в уяві образи, сприймати лише дотиком і слухом?

Гість заходу Віталій Ткачук із Луцька передав міській ЦБС книги надруковані шрифтом Брайля, тернопільська письменниця Ніна Фіалкопередала аудіозапис свого роману "Кохання з першого погляду".

Під час заходу було презентувано проект Історії_тих_хто_бачить_серцем, який вже місяць триває у Тернополі!

Захід розпочали із новели Зиновія Суходуба, а продовжила його світла і талановита Іринка Лупійчук, яка заспівала і зіграла свою власну пісню. Дівчинка також є слабозорою.

На заході також обговорювали проблеми людей, які мають вади зору.

 

Проект “Почуй мене серцем” націлений не лише на людей із вадами зору, а й на суспільство, у якому вони живуть. Та має на меті соціалізувати цю категорію людей.

 

Це була перша зустріч у рамках проекту “Почуй мене серцем”, який впроваджуватимуть у бібліотечній системі Тернополя, адже є багато ідей, планів та пропозицій і дуже скоро усі учасники підпишуть спільний меморандум про співпрацю у цьому напрямку.

 

Головна мета таких заходів та проектів - не розділяти людей на звичайних і з обмеженими можливостями, а були просто людьми, бо світ відкритий для усіх і можливості у кожного безмежні!