Шевченківські дні

Бібліотека-філія №3 для дітей


Живуть, Тарасе рідний, поміж нас, –

І голос твій, і пензель твій, і слово…


 У Тернопільській міській бібліотеці – філії №3 для дітей, в святково прибраній залі відбулась  літературно-мистецька година «Нове  життя будуємо, голос Кобзаря  чуємо!», приуроченій 205-й річниці з дня народження Тараса Шевченка – письменника, поета, мислителя, філософа, художника, – Великого українця, знаного не тільки на Україні, а й за кордоном.

 Учасники  свята – учні 2-А класу ЗОШ №15 із вчителькою Марією Іванівною Михайлишин зустріли та привітали  гостей свята, а саме батьків, родичів, вчителів.

Діти виступаючі декламували вірші Шевченка, танцювали, співали пісні у виконанні учасників на слова Шевченка та про Україну – «Реве та стогне Дніпр широкий», «Зоре моя вечірняя», «Зацвіла в долині», «Тече вода з під явора», «Садок вишневий коло хати».

 

 На  закінчення зустрічі бібліотекар Іванська Любов  Володимирівна   провела літературний ігроленд  «Тече вода з-під  явора».

Також у бібліотеці відбувся брейн-ринг «Тернистими шляхами долі Т.Г. Шевченка» з учнями 8-А кл. ЗОШ №10 та  7-Б класу ЗОШ №4.

 Змагалися дві команди: «Бандуристи» і «Гайдамаки». Найсильніші, найерудованіші, найкмітливіші  знавці творчості Великого Кобзаря вирішили себе показати і на суперників подивитися.

     Також, у  бібліотеці була представлена книжково-ілюстративна виставка-портрет «Кобзаря величне слово» з кращими творами про славного письменника, його віршовані та художні твори.

 Ці  заходи – гідне вшанування пам’яті поета-художника, життя якого – справжній приклад для підростаючого покоління. Не тому, що він кращий від інших, – у ньому наша історія, реальність і найпотаємніші мрії. Україна – це Шевченко, Шевченко – це Україна.