Тарасові слова - душа народу

Бібліотека філія №5 для дорослих


  Щороку у березні ми йдемо до Шевченка : хто на розмову, хто на сповідь, хто зі звички. Змінюються вожді і епохи, які трактували Шевченка по-своєму. Був він і борцем проти царизму, і атеїстом..., але народ знав свого Шевченка - того, хто першим підняв голос на захист "рабів отих німих". Він "на сторожі їх" поставив слово, яке продовжили і Симоненко, і Стус, і Костенко.

  З нагоди 205 річниці з дня народження Великого Кобзаря, для учасників соціальної ініціативи "Єднання поколінь", в нашій бібліотеці відбулося вшанування пам'яті поета.  Поетичну сторінку "Сердечні пристрасті й розчарування Кобзаря" підготували учні Тернопільського ліцею №21 - спеціалізованої мистецької школи ім. І. Герети, під керівництвом бібліотекаря школи Марії Гаврон.

 Завідувачка бібліотеки Надія Данчевська презентувала арт бук "Жінки, яких кохав поет", виготовлений працівниками бібліотеки.

 Музичною родзинкою свята було виконання пісень бандуристки Марії Корчак - студентки IV курсу Тернопільського музичного коледжу ім. С. Крушельницької.