Екскурсія в етногалерею "СПАДОК"

13 лютого ТЦ "Атріум"


Для працівників Тернопільських міських бібліотек 13 лютого в Міжнародний день дарування книг в етногалереї "СПАДОК" родини Демкур провели екскурсію та подарували книги всім присутнім.

Етногалерея «Спадок» започаткувала ініціативу проведення тематичних екскурсій протягом лютого-березня для всіх відвідувачів і поціновувачів автентики на доброчинній основі. Мета проекту полягає у спробі: наблизитися до самобутньої культури нашого Поділля й ознайомитися із вишиваною красою регіонів України, дослідити цей етнопростір, відчути його вібрації; а також виявити вплив традицій,поклик минулого на сучасну людину в урбанізованому суспільстві.
Показати неймовірну розкіш традиційного вбрання, красу речей і навчити відрізняти борщівську сорочку від поліської, гуцульські запаски від полтавської плахти, впізнавати баламути, дукачі, зґарди, «чубаті» весільні головні убори. Зануритися у прабабусину скриню скарбів, де віками збиралося придане, пізнати магію орнаментів, автентичного вбрання, співу, обрядів, і змінити своє уявлення про українське традиційне мистецтво.