Психофізичні вправи в бібліотеці

1 серпня 2018 Бібліотека-філія №2 для дорослих


Дуже важливо, щоб наші діти росли гармонійно розвинутими особистостями. 
  "Веселі канікули" знову запрошують в бібліотеку.

  Ми провели бесіду і торкнулися тем:

— сенс життя,

— екологічний аспект існування людини,

— як розвинути в собі здатність до любові,

— принципи еволюції у всесвіті,

— як жити, нікому не завдаючи шкоди.


Ми вивчали побудову чайнворду, відгадували рослинний чайнворд.

 Відчуття гармонії кольору притаманне багатьом людям від народження. Однак вони часто не підозрюють про свої здібності, для розкриття і реалізації яких їм потрібна допомога. І якщо ця допомога прийде в дитинстві, дитина зможе розвиватися більш гармонійно і повно.


Добре, якщо тема несе певний стан навіть в самій своїй назві, як це прийнято в Китаї та Японії.

Ми рухаємося далі - в нас творче заняття розмальовки-антистрес по темі "Колібрі."

Колібрі -  це єдина пташка, що вміє зависати в повітрі. Ми пригадали, як на минулих заняттях ми розмальовували японську гору Фудзі, що має сакральне значення для Японії. Так само пташки колібрі - оспівані, розмальовані в світовому мистецтві. Слайд-шоу, яке підготували для дітей, детально це продемонструвало. Ну як же без руханок.
Танець-гра "Ми - морські водорості" Сьогодні ми виконували психологічні вправи. Комбінувати їх з образними уявленнями картин природи, з ототожненням себе, наприклад, з квіткою, водорістю, з ранковим сонечком.
 Бесіда проводилася 10 — 15 хвилин в доступній для дітей формі  - ми сиділи на підлозі (а дехто на диванчику). Відчувається, що багатьох цікавлять ці проблеми, діти починають задавати питання, тобто, виникає зворотній зв'язок, що дуже важливо.


“Пробудження”  -  образ паростка соняшника, який, відчуваючи весну, пробуджується і тягнеться до сонця. Він стає все більшим і більшим, росте листя, набухає бутон, і зверху, над стеблом, розпускається величезна жовта квітка. Тягнемося до сонячного світла і набираємо його руками-пелюстками, наповнюючи ним тіло-стебло!... — і поступово стаємо складатися з золотистих сонячних променів!