Запрошуємо прийняти участь - літературний конкурс: " ТЕРНОСЛОВ".

з 01.05.18 по 01.09.18 р.


Запрошення до конкурсу!


У Тернополі  з 01.05.18 по 01.09.18 р. проводиться літературний конкурс: " ТЕРНОСЛОВ". Організаторами конкурсу є: креативна студія " ІРИска" , Тернопільська міська Рада, Тернопільська міська ЦБС. 


Умови конкурсу:


1. До участі в конкурсі допускаються твори, написані українською мовою, які раніше не друкувались, не розповсюджувались будь- яким чином, і права на які не були передані третім особам.

2. Обмежень щодо жанру, теми,стилю та кількості поданих робіт немає. Прохання утриматись від релігійних та політичних. Вітається тема, яка стосується Тернополя.

3. У номінації " Ідея!" можна подати синопсис твору, сценарію чи кіносценарію на актуальну тему викладання у формі опису на 1 аркуш А4, 14 кегль.

4. За бажанням автори можуть оздобити свої твори малюнками.

5. Обсяг прозового твору - не більше 35 000 знаків, загальний обсяг поезій - до 20 000 знаків.

6. У Конкурсі можуть брати участь діти, які проживають у місті Тернополі віком від 5 до 16 років.  На момент закінчення терміну подання робіт учаснику має вже виповниться 17 років. Колективна творчість приймається.

7. Учасники Конкурсу розподіляються за віковими категоріями, у кожній з яких передбачається одна премія у певній віковій скатегорії в п'яти номінаціях:

 - " Комікс",

 - " Проза",

 _ "Поезія",

 -  " Сценарій",

 - " Ідея!".

      Спеціальні відзнаки і додаткові номінації:

   - " Історія Тернополя"

   - " Сучасний герой Тернополя".