"Із щирим серцем до дітей."

5 березня 2018 р. Центральна дитяча бібліотека


 День народження Наталі Забіли відзначаємо весною, коли природа дарує нам перші квіти, навколо все оживає, оновлюється. Напевне, тому у творчості письменниці природа посідає дуже важливе місце. Давно відомо, що той, хто любить природу, хто милується нею, хто може зачаруватися чудовим краєвидом, той і до людей ставиться з ніжністю і увагою, з теплом і добрими намірами, як робила це Наталя Львівна.


Написання книг для дітей стало її покликанням і принесло Наталі Львівні заслужений успіх і любов мільйонів юних читачів. Близько 200 книжок для дітей видала Наталя Забіла за час своєї літературної діяльності.

Книги Наталі Забіли можна назвати захоплюючими "підручниками життя", котрі так цікаво, дохідливо і високо художньо розповідають про довколишній світ, рідну природу, про людське життя, вони завжди сучасні. На книгах цієї чудової дитячої письменниці виросло не одне покоління дітей. 

 

 З нагоди 115- річниці від дня народження Наталі Забілої працівники Центральної дитячої бібліотеки провели для молодших школярів школи-колегіуму ім. Й. Сліпого літературну годину "Із щирим серцем до дітей."

 

Бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4кл.  Бойко Т.В. ознайомила школярів із життєвим та творчим шляхом української дитячої письменниці, провела вікторину за її творчостю, ознайомила дітей із книгами Н.Забілої, які є у фондах бібліотеки. 

 Юні читачі переглянули у медіа-центрі бібліотеки віршовані аудіоказки письменниці.

 Після голосних читань оповідань "Ластівки" та "Олівець малювець" школярики відтворювали образи у малюнках.

 

"ВІД МАЛОЇ ДИТЯЧОЇ КНИЖКИ ІНКОЛИ В СВІДОМОСТІ ДИТИНИ ЗАЛЯГАЄ СЛІД НА ВСЕ ЖИТТЯ..." - З ТАКИМ ПЕРЕКОНАННЯМ ТВОРИЛА НАТАЛЯ ЗАБІЛА. 

НЕ ЗАБУВАЙМО ПРО ЦЕ І МИ.