Мистецька мандрівка від українського художника Юрія Васильовича Чумака: «Мистецтво і сьогодення».

1 березня 2018р. бібліотека-філія №3 для дітей


Мистецька мандрівка від українського художника Юрія Васильовича Чумака:«Мистецтво і сьогодення». Із  циклу мистецьких годин: « Людина. Мистецтво.Історія». ( спільно з учнями зош.№ 10, 8-в клас.)


Відомий Тернопільський живописець і монументаліст Чумак Юрій Васильович ще в шкільні роки відчув нестримний потяг до малювання ,яке стало сенсом його подальшого життя. Закінчивши художньо - графічний факультет Одеського ДПІ ім. К.Ушинського почав активно працювати над вдосконаленням своєї духовної та професійної культури. Багато експериментував, виробляючи свій власний стиль, наділений особливим даром його творчість різноманітна, багатогранна,зацікавлена історичною тематикою.


Світ, який зображує Юрій Васильович такий давній, йому тисячі та сотні років. Для того щоб побачити таку відстань - потрібно мати багату і рідкісну уяву. На полотнах художника оживають народні свята – веснянки, купальська ніч, таїнство Різдва, чудові українські пейзажі, картини за легендами Тернопілля, історичні постаті козацької доби (особливу увагу художник приділяє саме історичній тематиці, зауважує, що працювати над історією не тільки цікаво, а й надзвичайно складно), сюжетні картини. Пан Юрій переконаний, що люди жили й живуть в тісній єдності з природою.

Юрій Васильович Чумак – людина високоосвічена, цікава, великої культури. Багато працює, читає і передає свої знання майбутнім юним художникам, проводить у бібліотеці - філії надзвичайно цікаві мистецькі години, історичні подорожі, навчає дітей культурі,  любові до рідної землі.