День народження слова!

21 лютого 2018 р. Бібліотека-філія №4 для дітей Центр Коронації слова


Земля українська стародавня, така ж давня і українська мова. Учені довели, що вік нашої мови - 7 тисяч років. З покоління в покоління, в часи розпаду і занепаду не змовкало з уст нашого народу рідне слово. Наші предки сміялися і плакали українською, плекали і берегли мову, щоб колись заговорити нею на повний голос.
Сьогодні ми можемо гучно заявити, що наша мова найбагатша, наймелодійніша, найспівучіша. В її могутності та унікальності ми, бібліотекарі, щоденно переконуємо свого читача. І, звичайно, Міжнародний день рідної мови (21 лютого) не міг залишитись без нашої уваги.
Працівники бібліотеки провели цікаве літературно-мистецьке дійство "Світло денне - слово книжкове". Програма заходу була виткана з кількох секторів: інформаційного, музичного, літературного та ігрового. Учні 4-х кл. ТНВК №28 (кл. керівник - Саноцька Г. Б.) мали можливість ознайомитись з насиченою кн.іл. виставкою "Мово рідна, звучи в нашім домі", взяти участь у мовній розвідці "Ну щоб здавалося б слова..." та продемонструвати свої декламаторські здібності  у відкритому мікрофоні "Я на рідній мові друзям зичу щастя".  Справжнім  подарунком для усіх присутніх стала зустріч-знайомство з талановитою і безмежно щирою тернополянкою, членом НСПУ - Ольгою Атаманчук.  Її витончене поетичне слово  посіяло в дитячих душах  безмежну любов до нашої солов`їної мови.
Звучали римовані рядки, проводились ігрові конкурси, учні мудрували над літературними загадками і сміялися над чудернацькими скоромовками, а ми ще раз переконувались, що українські діти - найрозумніші, що український фольклор - найвишуканіший, що українська мова - найкраща!