Туристично-мистецька презентація краю «Благословенне Тернопілля»

15 лютого 2018 р. Київ Український дім


Вже вдруге туристично-мистецький потенціал області представлять на виставці, що відбудеться у Києві 15 лютого в Українському домі. Край представить свій економічний, туристичний та мистецький потенціали. Проводиться захід за ініціативи голови Тернопільської ОДА Степана Барни, а також за сприяння Тернопільської міської ради.


«Благословенне Тернопілля» обєднає відомих та успішних видавців з Тернопільщини, окреслить пріоритетні напрямки розвитку та подальшої співпраці. Це буде новий формат презентації нашого краю. У програмі – туристичні атракції, етно-культурні особливості краю, виставки арт-буків та картин кращих митців краю, презентації навчальних закладів, книговидавців, автограф-сесії авторів, страви кращих ресторанів Тернопілля та гастрономічні смаколики, а також багато-багато іншого.

Зокрема, бібліотеки Тернопільської міської ЦБС мають чим здивувати киян. Буде представлена колекція унікальних арт-буків - мистецьких книг ручної роботи, які є єдиними і неповторними.

Під час презентації діятиме експозиція «TERNOPIL*YA». Участь в тематичних локаціях візьмуть представники туристичної галузі регіону, а також Національний заповідник «Замки Тернопілля». Також передбачено бізнес-ланч «Діалог заради розвитку Тернопільщини».

Виставка діятиме протягом дня (приблизно з 12-ї до 20-ї години). Урочиста частина о 17.00.