"День відкритих сердець" у бібліотеці

9 лютого 2018 р. Центральна дитяча бібліотека


День Cвятого Валентина – свято закоханих – відзначається 14 лютого в Європі з XIII століття, в США – з 1777 року, У нас – з початку 1990-х років.

     Чому саме цей день і чому саме свято закоханих?

З приводу цього існує чимало красивих легенд. 

Відома легенда з часів Римської імперії про єпископа Валентина, який був покараний за те, що всупереч імператорському наказу вінчав римських легіонерів із їхніми коханими.

       Якби там не було, а кохання існує стільки, скільки існують і люди, і займає головне місце у їхньому житті. Доказом того є казки, в яких, як відомо, зашифрована вся набута людьми мудрість.


     Зазвичай у бібліотеках проводиться цілий цикл заходів, присвячених Дню Валентина.  От і в центральній дитячій бібліотеці для учнв 5 - Г ЗОШ №9  бібліотекарі підготували літертурно - розважальну програму "День відкритих сердець".

 Школярі дізнались цікаву інформацію про святкування Дня Валентина у різних країнах світу, ознайомились з новинками літератури, прийняли участь у конкурсах: "Розкажи про почуття жестами",  "Чи уважний ти кавалер", "Стань дизайнером ", танцювальних конкурсах, селфі з улюбленою книгою, акції “Зізнайся бібліотеці в коханні”. Привітання та побажання бібліотеці школярі залишали на валентинках,  які згодом перетворилися  на велику “валентинку” .

"На ура"  сприйняли школярі  майстер-клас по виготовленню валентинок  "Подаруй часточку любові", який бібліотекарі провели за участю координатора проекту "Файне єднає" Стасенко Тетяни.

День святого Валентина - пора любові і романтики, юності і щастя. Нехай же він буде яскравим і радісним, змусить серце битися швидше в передчутті незвичайних подій. Нехай це свято подарує незабутні враження, приємні відчуття.