Різдвяна Книготерапія

20 грудня 2017 Бібліотека-філія №2 для дорослих


Цей час Різдва - час надії, людської доброти, добрих справ. В завзятті різдвяного приготування ми  не забули про читання, з яким поділися  в бібліотеці.

Різдвяна Книготерапія - проект бібліотеки, який поєднує громаду: школярів, студентів, дорослих і наших військових, що боронять нам нашу Незалежність на східних кордонах України. Всякий час, коли наші воїни мають трохи часу, - то приходять до нашої бібліотеки для спілкування.

Сценарій "Різдвяна містерія" - підготували в бібліотеці разом з учнями 7-"А" класу ТНВК №9. Колискова "Спи маленький козачок" в нашому виконанні дає  сподівання й надію на майбутнє покоління. Ну а колядки , такі як "Бог ся рождає" - співали флешмобом.

В театральній постановці використали твори Богдана Лепкого, оповідання "Чи принесе що?". Таким чином пригадали всі разом солодку мить отримання подарунків на День святого Миколая.

Чудовий спів і музика на бандурі, пісня "Спи Ісусе, спи" - це вже від наших соціальних партнерів - Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, факультету Мистецтв.

Художні читання від студентки ТНПУ  і волонтерки Надії Німець.

Ну як без красивої фотовиставки від письменниці, журналістки і мандрівниці Валентини Семеняк? Була фотовиставка і різдвяні історії від письменниці.

 

Матеріали у пресі: http://teren.in.ua/2017/12/22/uchni-ta-studenty-provely-knygoterapiyu-dlya-vijskovyh-foto/