Казкова вікторина

29 червня 2017 р. бібліотека-філія № 3 для дітей 


  Під час літніх канікул у бібліотеці  організовуються літні читання, ігри,вікторини, майстер-класи ,зустрічі з цікавими людьми міста Тернополя.

  До Дня Конституції України до бібліотеки завітала Рейда Вікторія Віталіївна спеціаліст Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області. Разом з бібліотекарем Синицею Оленою в ігровій формі пояснювали дітям , що таке головний закон нашої країни, як визначити свої права і обов'язки . Адже кожна людина має почуття, здібності, особливий свій характер. І потрібно зробити так, щоби таки різні люди жили з повагою один до одного.

Для цього існують правила, які керують стосунками між людьми, вони обов'язкові для всіх. Таки правила називаються "закони". Закони записані в конституції України, їх приймає держава і слідкує за їхнім виконанням. Кожна людина має права ,свободи і обов'язки- це забов'язання людини перед суспільством і державою.

 

Під час казкової вікторини діти разом з дорослими проаналізували ситуації й визначали , які права казкових героїв було порушено.