До Дня захисту дітей :Літературно-правова гра- вікторина: « З героями казок по статтях Конвенції». Конкурс малюнку на асфальті :« Світ очима дитини».

1 червня 2017 р. бібліотека № 3 для дітей


Щорічно в перший день літа ми святкуємо гарне, світле свято – День захисту дітей. Конвенція прав дитини є угода про те, які права має дитина. Багато дітей не знають свої права. Право - це те , чого ніхто не може забрати у дитини. Головним у Конвенції є те, що дитина – це найцінніший скарб, це - багатство. Діти – дзеркало будь-якої держави,  вони ії майбутнє. Багато дітей живуть за рахунок важкої праці, жебрацтва, пограбувань. 30 млн дітей у світі не можуть навчатися, поширюється торгівля дітьми, використання дітей , від яких відмовилися батьки. День захисту дітей- це не тільки веселе свято для самих дітей , але і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, здобували освіту і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Перше червня – це не тільки початок літа , це перший день канікул і дитячого щастя - відпочинку. У бібліотеці завжди гамірно і весело – зустріч з цікавими людьми, вікторини, загадки, подорожі країною Правознайки. У кожного з нас є права та обов’язки. А головне право – жити добре у своїй родині. Під час гри та подорожі бібліотекар і юрист вчили дітей як потрібно захищати свої права, як розуміти та берегти одне одного, навчитися дружити,  любити своїх  батьків , братів і сестер, друзів, як обирати друзів. На закінчення свята улюблена розвага – малювати на асфальті. Цього року діти малювали МИР в УКРАЇНІ:   " Світ очима дитини"..